O nas

Gdy uderzyła pandemia postanowiliśmy działać! Walka z koronawirusem trwa na wielu frontach. Poszukiwanie lekarstwa, szczepionki, ratowanie życia ludzkiego, ale także zapobieganie i dezynfekcja. 

W OZONOX zajmujemy się profesjonalną dezynfekcją pomieszczeń. Czyścimy z wirusów pomieszczenia, w których przebywały osoby zakażone wirusem SARS-CoV-9, skutecznie go eliminując.

Naszą misją jest świadczenie najwyższej jakości profesjonalnych usług dezynfekcyjnych z wykorzystaniem ozonowania. Wierzymy, że niesienie pomocy w zakresie walki z koronawirusem jest głównym wyzwaniem w obecnych czasach.

Profesjonalna
dezynfekcja

Należymy do grupy firm, które od ponad 5 lat zajmują się profesjonalną dezynfekcją pomieszczeń biurowych, przemysłowych i mieszkalnych z wykorzystaniem technologii ozonowania na terytorium Polski, Białorusi, Ukrainy i Kazachstanu.

Polska
Białoruś
Kazachstan
Ukraina
Polska

Certyfikaty

5/5
“Firma ozonox przeprowadziła dezynfekcję lokalu The Stage przed jego otwarciem, neutralizując przy okazji zapachy w kuchni”
KLUB THE STAGE
5/5
“Karczma Cekierówka zamówiła profilaktyczne ozonowanie w pierwszych dniach po lockdownie. Firma Ozonox przeprowadziła zabieg późnym wieczorem, bez potrzeby zamykania karczmy przed klientami.”
KARCZMA CEKIERÓWKA
5/5
“Jako firma wynajmująca powierzchnie biurowe jesteśmy zobowiązani do zapewnienia czystości. Firma ozonox współpracuje z nami, realizując ozonowanie pomieszczeń naszych biur i zapewniając bezpieczeństwo naszych partnerów.”
INVENTIM Sp. z o.o.
Przewiń do góry